headerphoto
Home

Gdzie dobrze zjeść w Legnicy?

Legnica jest trzecim co do ilości mieszkańców miastem Dolnego Śląska a także czwartym centrum rolniczym.

To również ośrodek o długiej historii, niestety fatalnie doświadczone tak przez pierwszą wojnę światową jak i czasy komunistyczne i pobyt jednostek obcej armii bolszewickiej.

Restauracja Hotelu Sękowski staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Legnicy. Poza daniami dla gości hotelowych nasza restauracja Legnica obsługuje zamówienia a także zlecenia na catering Legnica czy obsługę bankietów rodzinnych.

Hotel Sękowski to niepowtarzalny hotel w Legnicy. Ten hotel zastąpi wam dom. Wyjątkowa aura naszego hotel Legnica wpasowuje się w kapitalny sposób w atmosferę relaksu, prywatności i odprężenia oraz odpoczynku. Rewelacyjnym dopełnieniem tej atmosfery będą ekskluzywne potrawy serwowane przez naszego szefa kuchni. Nasza restauracja Legnica zmierzy się z nawet najbardziej wymagającymi gośćmi w Legnicy.

Na hotele w Legnicy jest wielkie rynkowe zapotrzebowanie. Ciągle zwiększająca się ilość biznesmenów a także turystów łącznie z rosnącą ilością inwestycji w Legnicy sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, iż hotele są niezbędne.

Do bezdyskusyjnych hitów Hotelu Sękowski należą: przystosowanie hotelu do poruszania się w nim osób niepełnosprawnych, miejsca do zabaw dla najmłodszych, restauracja z gustownym menu, współpraca z najlepszą korporacją taksówkarską w Legnicy, bezprzewodowy dostęp do internetu na obszarze całego obiektu jak również współpraca z najlepszą kwiaciarnią w Legnicy.

Fotorelacja

hotel

hotele

restauracja

catering


Komentarze zostały wyłączone...