headerphoto
Home

Gdzie zostawić zwierzaka

Okres urlopowy zbliża się wielkimi krokami.

Piękna pogoda za oknem skłania nas do odbywania podróży w dalekie zakątki Polski, a nawet świata. Jest tylko jeden problem: nasi milusińscy często nie mają z kim zostać. Pozostawione same sobie mogą narobić szkód w domu, albo ucierpieć na zdrowiu. Wyjściem z sytuacji jest zostawienie naszych zwierząt w ośrodku dla zwierząt. Nie mówimy tu o schronisku dla zwierząt. Istnieją takie miejsca, gdzie zapewniona jest profesjonalna opieka nad zwierzętami. Ośrodki te nazywane są hotelami dla zwierząt, ponieważ każde zwierzę ma zapewnione komfortowe warunki pobytu i pełna opieka lekarska.

Hotel dla psów i kotów Hotel dla psów w Warszawie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają z kim zostawić swoich ukochanych zwierzaków. Zwierzęta będą otoczone troskliwą opieką. Jedzenie, jakie serwowane jest w hotelach dla zwierząt, jest pełnowartościowe. Zwierzęta traktowane są godnie.
Jeśli posiadamy kota i nie chcemy go zostawić samego w domu, Hotel Petlandia zadba o jego zdrowie i samopoczucie. Będzie mógł wylegiwać się w klimatyzowanym pomieszczeniu, gdzie będzie miał do swojej dyspozycji duży, wygodny kojec, kuwetę z zawsze świeżym piachem, 4 posiłki dziennie. Do tego kąpiele w specjalnych szamponach, które nadadzą sierści puszystości i miękkości.
W Petlandii ceny za tę usługę nie są niskie, ale przynajmniej mamy pewność, że nasze ukochane zwierzę jest bezpieczne i nie jest samotne. Warto wyłożyć te kilkaset złotych za spokój, jaki będziemy mieli podczas wymarzonego urlopu.

Fotorelacja

turystyka

wyprawy

wakacje

zwierzęta

hotel

pies

kot


Komentarze zostały wyłączone...