headerphoto
Home

Komfortowy nocleg w nietuzinkowym mieście

Jeżeli poszukujesz wygodnego lokum w Inowrocławiu w atrakcyjnej cenie, to Hotel Victor będzie odpowiednim miejscem dla ciebie i twojej rodziny.

Zapewnia wysokie standardy oraz odpowiednią bazę wypadową w tym pięknym, nadnoteckim mieście. W pełni wyposażone pokoje pozwolą na niczym nieskrępowany wypoczynek, dzięki czemu odpoczniesz od codziennych obowiązków. Miła obsługa zapewni przyjemną atmosferę zarówno podczas rodzinnego wypadu jak i wyjazdu biznesowego.

Nocleg w Hotelu Victor w Inowrocławiu to idealna okazja, aby zapoznać się z okolicznymi zabytkami. Zabytkowe kościoły czy neogotycki ratusz zapewnią niezapomniane doznania estetyczne. Atrakcje turystyczne Inowrocławia to jednak nie tylko architektura. Możesz pozwolić sobie również na odrobinę relaksu w okolicach rzeki Noteć lub przy odrobinie szczęścia podziwiać maszyny należące do znanego w całej Polsce garnizonu lotniczego. Inowrocław to też raj dla miłośników fauny i flory. W okolicy jeziora Gopło możesz podziwiać przeróżne gatunki ptaków, a sam zbiornik oferuje możliwość poznania największej słodkowodnej ryby w Europie - suma. Dobrym pomysłem jest też odnowa duszy i ciała. Pozwól sobie na odrobinę relaksu i skorzystaj z szerokiej gamy usług dostępnych w Centrum Uzdrowiskowym i w największych w Polsce tężniach solankowych.

Inowrocław to nowoczesne, wciąż rozwijające się miasto, które z pewnością docenisz podczas pobytu w naszym hotelu. Pobyt biznesowy w Inowrocławiu? Żaden problem. Zapewnimy odpowiednią obsługę podczas wyjazdów szkoleniowych i jesteśmy skłonni nawiązać długotrwałą współpracę z Państwa firmą.
Jeśli zatem poszukujesz miejsca z obsługą na wysokim poziomie, lokum o europejskich standardach i cenisz sobie poznawanie pięknych i często niedocenianych polskich miast, to serdecznie zapraszamy. Zapewniamy, że nie opuścisz naszego hotelu zawiedziony.

Fotorelacja

turystyka

podróże

wakacje


Komentarze zostały wyłączone...