headerphoto
Home

Narty w Austrii

Austria jest krajem, którego terytorium po drugiej wojnie światowej zostało okrojone w najbardziej zdecydowanym zakresie spośród krajów europejskich.

Co prawda na wschodzie do Austrii dołączono skrawek węgierskiego Burgenlandu, ale na południu Austria utraciła tereny bałkańskie na rzecz Jugosławii a także południowy Tyrol na rzecz Włoch. Takie były konsekwencje walki wraz z nazistami.

Specjalnie rekomendowanym dla narciarzy kurortem alpejskim jest Mayrhofen w Tyrolu. Mayrhofen apartamenty do Austrii na narty to kapitalna propozycja szczególnie dla mieszkańców południowo-zachodniej Polski, którzy mają na prawdę blisko do Mayrhofen.

Współczesna Austria to przede wszystkim kraj górzysty oraz wyżynny. Austria to zaśnieżone stoki alpejskie, kapitalna infrastruktura, baza noclegowa (Austria pensjonaty, apartamenty Austria i kwatery Austria) i gastronomiczna, doskonale rozwinięta sieć kolejek a także rozmaitego rodzaju wyciągów (orczyki, kolejki linowe, gondole, kolejki zębate, itd.), gorące źródła i termy - to tylko niektóre atuty tego kraju.

Polecamy prowadzone przez fachowych instruktorów narciarstwa wyjazdy na narty Alpy wraz z nauką jazdy na nartach. Wraz z karnetem uprawniającym do uczestniczenia w lekcjach narciarstwa dostajecie Państwo ski-pass na wjazdy wyciągami ale także oferty zniżek przy wynajęciu polecanych przez nas apartamenty i kwatery Austria Alpy.

Kwatery i apartamenty w Alpach są nadzwyczaj wysoko oceniane przez zagranicznych turystów za komfort, luksus oraz niewiarygodne wręcz dopasowanie do potrzeb oraz wymagań turystów oraz zdobywają wiele nagród.

Apartamenty Alpy oraz Kwatery Alpy są kapitalnie przygotowane do goszczenia zimowych turystów narciarskich. Wyjazdy na narty Austria są rewelacyjnym pomysłem na zimowy wypoczynek i stały się bardzo trendy wśród polskich turystów. Polecamy kwatery na narty w Austrii na stronie: www.narty-austria.pl.

Fotorelacja

podróże

wyprawy

urlop


Komentarze zostały wyłączone...