headerphoto
Home

Przepiękna kraina gejsz i samurajów

Niezapomniana wycieczka do Japonii

Japonia jest krajem kontrastów. Tutaj na każdym kroku tradycja łączy się z nowoczesnością. W kraju kwitnącej wiśni można zobaczyć najbardziej nowoczesne na świecie budynki, sale gier, a tuż obok nich znajdują się tradycyjne pomniki, świątynie czy inne sakralne budynki. Z uwagi na mnogość zabytków i wspaniałych miejsc do odwiedzenia biura podróży organizują objazdowy wyjazd do Japonii. W czasie dwóch tygodni zwiedzania można dość dobrze zapoznać się z japońską kulturą, mentalnością i nastawieniem ludzi. Można również zobaczyć najpiękniejsze zabytki i miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić będąc w kraju kwitnącej wiśni.

Podróż do Japonii

W stosunku do Polski Japonia znajduje się na drugim krańcu świata. Nic więc dziwnego, że podroż do kraju kwitnącej wiśni trwa kilkanaście godzin. Do Japonii można wylecieć jedynie z lotniska w Warszawie. Na trasie przelotu jest planowane międzylądowanie, na jednym z większych europejskich lotnisk. Samoloty do dalekich tras są wygodne i przystosowane do zapewnienia maksymalnego komfortu wszystkim pasażerom. W czasie lotu serwowane są posiłki i napoje. Można liczyć na pomoc personelu pokładowego. Wyjazdy do Japonii organizowane są przez największe biura podróży. Wycieczki z naszym biurem są gwarancją udanego pobytu. W czasie całych wakacji turyści znajdują się pod opieką rezydenta, który jest jednocześnie pilotem wycieczki.

Co warto zobaczyć?

Będąc w Japonii w pierwszej kolejności trzeba zobaczyć stolicę państwa Tokyo. Miasto jest imponujące pod każdym względem. Na szczycie najwyższego budynku można podziwiać panoramę całego miasta. Miasto jest bardzo nowoczesne. Wszędzie znajdują się kolorowe tablice reklamowe. Pełno tutaj miejsc, gdzie znajdują się automaty do gry, tj jednoręki bandyta. Koniecznie trzeba zobaczyć majestatyczny i imponujący Pałac Cesarski.

Koniecznie trzeba odwiedzić również symbol Japonii, czyli wulkan Fuji. Na wyższych partiach wulkany u znajduje się słynna dolina ciepłych źródeł i gorących stawów.

Na trasie zwiedzania nie powinno zabraknąć dzielnicy Gejsz. Złotego Pawilonu, gdzie w przepięknym parku znajduje się świątynia zen, ze ścianami pokrytymi płatkami złota.

Fotorelacja

wyprawy

wakacje

urlop


Komentarze zostały wyłączone...