headerphoto
Home

Wypożyczalnia dla turystów, gości i biznesmenów

W Polsce powstaje coraz więcej wypożyczalni samochódów.

Znacznie zwiększa się także liczba osób, które korzystają z ich oferty. Wypożyczalnie najczęściej powstają w pobliżu portów lotniczych, gdyż tutaj znajduje się najwięcej chętnych na ich usługi. 
Nie inaczej jest przy katowickim porcie lotniczym. Wypożyczalnia samochodów w Pyrzowicach ma wielu klientów, wśród których znaleźć można turystów, przybywających przede wszystkim z Europy Zachodniej, a także biznesmenów z całego świata. Z oferty krakowskiego oddziału wypożyczalni korzystają także użytkownicy prywatni, mieszkający na Śląsku, jak również miejscowe firmy. Wypożyczalnia samochodów Katowice ma w swojej ofercie szereg aut różnego typu, aby móc dopasować się do wymagań wielu grup klientów. Tak postępuje obecnie każda licząca się sieć wypożyczalni samochodów na świecie. 
Biznesmeni zarządzający na co dzień dużymi firmami i członkowie kadry top management najczęściej wypożyczają samochody luksusowe i z segmentu premium. Są to limuzyny klasy D i E, a także bardzo popularne, wygodne i przestronne samochody typu SUV. Wśród turystów dużym zainteresowaniem cieszą się kombi i minivany. Jest tez wielu klientów, którzy chcą pożyczyć niewielkie auto miejskie klasy A lub B. Taki samochodzik także ma wiele zalet. Nie ma większych problemów z parkowaniem, gdyż niewielkie autko uda się wcisnąć nawet na ciasne miejsce parkingowe. Druga sprawa to bardzo niskie spalanie, które oznacza niewielkie koszty eksploatacji. 
Samochody można wypożyczać z całym pakietem usług dodatkowych - z nawigacją, z fotelikami dla dzieci i z wieloma innymi, dodatkowymi elementami wyposażenia. Dla klientów bardzo ważne jest to, że obecnie do minimum ograniczono ilość formularzy, potrzebnych do wypożyczenia pojazdu.

Fotorelacja

podróże

wycieczki

urlop

samochód

wypożyczalnia

usługi


Komentarze zostały wyłączone...