headerphoto
Home

wyprawy

Gdzie zostawić zwierzaka

Gdzie zostawić zwierzaka (...) klimatyzowanym pomieszczeniu, gdzie będzie miał do swojej dyspozycji duży, wygodny kojec, kuwetę z zawsze świeżym piachem, 4 posiłki dziennie. Do tego kąpiele w specjalnych szamponach, które nadadzą sierści puszystości (...)

Przepiękna kraina gejsz i samurajów

Przepiękna kraina gejsz i samurajów (...) Niezapomniana wycieczka do Japonii Japonia jest krajem kontrastów. Tutaj na każdym kroku tradycja łączy się z nowoczesnością. W kraju kwitnącej wiśni można zobaczyć najbardziej nowoczesne na świecie budynki, sale gier, a tuż obok nich znajdują się tradycyjne pomniki, świątynie czy inne sakralne budynki. Z uwagi na mnogość zabytków i wspaniałych miejsc do odwiedzenia biura podróży organizują objazdowy wyjazd do Japonii.

Turystyka w Armenii

Turystyka w Armenii (...) Wśród miejsc najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym, Azja z reguły wymieniana jest w pierwszej kolejności. Wciąż jednak wiele krajów tego wielkiego kontynentu, pomimo licznych walorów, to miejsca mało docenione i, co za tym idzie, rzadko odwiedzane przez turystów. Jednym z nich jest Armenia.ARMENIA - INFORMACJE OGÓLNEArmenia położona jest w zachodniej części Azji, na Zakaukaziu. Graniczy z Iranem, Turcją, Gruzją