Bajkolandia w Krynicy Morskiej – co warto wiedzieć?

Krynica Morska słynie z całego mnóstwa atrakcji, ale nie wszystkie z nich mają szansę przypaść do gustu najmłodszym.

Planujesz wakacje w Krynicy Morskiej wraz z dziećmi? Świetna decyzja! Jeżeli więc chcemy mieć pewność, że nasze dziecko będzie zadowolone z pobytu w Krynicy Morskiej, zabierzmy je do Bajkolandii. Zanim jednak udamy się do tego wyjątkowego miejsca, dobrze byłoby się czegoś o nim dowiedzieć. Przede wszystkim, warto zapoznać się z atrakcjami, do których dostęp będzie miała nasza pociecha.

Czym jest Bajkolandia?

Bajkolandia to nic innego jak wspaniały, pokaźnych rozmiarów plac zabaw. Nie od dziś wiadomo zaś, że dzieciaki takie miejsca kochają. Atrakcji jest tam tak mnóstwo, że nasza pociecha nawet nie zauważy upływającego czasu. Rodzice, którzy zakupią swojemu dziecku bilet do Bajkolandii, zapewnią mu dostęp do całego mnóstwa urządzeń, które znajdują się na placu zabaw.

Warto byłoby zawczasu zaprezentować dziecku atrakcje, z których będzie mogło skorzystać. Wówczas, zdecydowanie łatwiej będzie mu ocenić, jakie formy rozrywki przemawiają do niego najbardziej.

Na jakie atrakcje będzie mogło liczyć dziecko w Bajlolandii?

Jak już zaznaczono wyżej, bilet wstępu do Bajkolandii gwarantuje dziecku dostęp do ciekawych atrakcji. Będzie mogło ono między innymi skorzystać z dużej zjeżdżalni „Mega ślizg”, jak również ze zjeżdżalni „Alladyn”. Sporo dzieci ucieszy się także z odwiedzin w dmuchanym zamku „Pinokio”.

Źródłem beztroskiej rozrywki może okazać się również małpi gaj z kuleczkami. Ponadto, nasza pociecha będzie miała dostęp do trampolin. Większości dzieciaków podobają się również kolorowe dmuchańce, z których także będzie można skorzystać na terenie Bajkolandii.

Aby dziecko mogło dobrze się bawić, należy zapewnić mu wystarczającą ilość czasu. Wydaje się, że godzina to minimum, aby pociecha mogła skorzystać z większości interesujących ją atrakcji. Pamiętajmy o tym, że zbyt krótki czas na rekreację może sprawić, że dziecko stanie się marudne.