Aquapark Wrocław – tu warto się pojawić

Aquapark Wrocław mieści się na ul. Borowskiej 99, na osiedlu Huby, w okolicach wzgórza Andersa. W skład kompleksu wchodzą baseny rekreacyjne kryte i otwarte, basen sportowy, klub fitness i saunarium. Aquapark Wrocław otwarto w 2008 r. Właścicielem jest Wrocławski Park Wodny S.A.

Najlepszy obiekt w Polsce a może nawet w Europie?

Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych tego typu obiektów w Polsce i w Europie. Posiada baseny o różnej głębokości i temperaturze wody. Towarzyszą im różnego rodzaju atrakcje, takie jak liczne zjeżdżalnie, jacuzzi, basen z falą i sauny. Jest też specjalnie wydzielona strefa dla dzieci m.in. z brodzikiem, statkiem pirackim i zjeżdżalnią dziecięcą. W Aquaparku Wrocław można zorganizować też tematyczne przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Klub fitness jest wyposażony w sprzęt aerobowy i siłowy. Posiada też 3 sale tematyczne: IFitness, Fitness oraz Body&Power.

Atrakcje w Aquapark Wrocław

Jak czytamy na wroclawinfo.pl we wrocławskim aquaparku, a dokładniej w saunarium znajdują się największy w naszym kraju ogród saunowy z dwoma fińskimi saunami oraz baseny z hydromasażem. Aquapark Wrocław posiada także basen sportowy, w którym odbywają się zajęcia z aqua fitness oraz hydrocycling. Można też uczestniczyć w nauce pływania dla każdego, od niemowląt do dorosłych. Na odwiedzających czekają też liczne bary i kawiarnia. Dla klientów Aquapark Wrocław oferuje parking w cenie 1 zł. Można też liczyć na liczne połączenia autobusowe i tramwajowe. Obiekt jest otwarty 7 dni w tygodniu.  Dla dzieci, młodzieży, studentów i seniorów czekają zniżki na bilety. Można kupić też bilet rodzinny lub karnet.